Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Bochnia
    (32-700)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy - Wolne Weekendy - Home Office

Bochnia

, GRH Polska

Doradca Techniczno-Handlowy - Wolne Weekendy - Home Office
Bochnia

Opis stanowiska

  • Kontakt z potencjalnym klientem z leadów dostarczanych przez marketing
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego i firm
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej
  • Raportowanie oraz dzielenie się swoimi sukcesami z członkami zespołu

Wymagania

Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z nowymi ludźmi i z entuzjazmem podchodzi do swoich obowiązków?

Chcesz być niezależny finansowo i mieć realny wpływ na wysokość swoich zarobków?

Chcesz być doceniany za swoją pracę i odpowiednio wynagradzany?

Jesteś kreatywny i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Lubisz sam organizować sobie pracę i wiesz jak to robić?

Jeśli tak zapraszamy do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Woj. małopolskie

Oferujemy

  • Niezbędne wsparcie w postaci leadów sprzedażowych – nie musisz sam szukać klientów– wystarczy, że odpowiednio zaopiekujesz się już dostarczonym potencjałem
  • Niezbędne wsparcie motywacyjne i sprzedażowe przełożonego – jeśli nie masz doświadczenia w pracy w terenie nie szkodzi – nauczymy Cię jak właściwie obsługiwać Klientów
  • Wynagrodzenie w postaci podstawy + premii zależnej od twoich wyników (cele realne do realizacji + bonusy za wysoką realizację)
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód do celów służbowych z kartą paliwową
  • Elastyczne godziny pracy – system zadaniowy – sam zarządzasz swoim czasem.