Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku technik maszyn CNC

Tychy

, Jobtalent

technik maszyn CNC
Tychy

Opis stanowiska

Nasz klient jest europejskim liderem w zakresie produkcji pionowych centrum obrobczych CNC. Ich bogata historia i zrozumienie potrzeb rynku laczy sie z ich doskonala wiedza o technologii w branzy produkujacej CNC.
Firma zwraca uwage na wysoka jakosc, funkcjonalnosc i innowacyjnosc swoich produktow. Ze wzgledu na duza ilosc pracy, poszukuje doswiadczonego i profesjonalnego technika do pracy dlugoterminowej.

Opis stanowiska:
Oferujemy zroznicowana i ciekawa praca w innowacyjnej firmie. Twoje obowiazki polegaja na montazu, analizie i serwisowaniu maszyn sterowanych numerycznie CNC. Pracujesz w warsztacie. Poza tym firma oferuje intensywne szkolenie w zakresie technologii CNC. Kilka razy w roku jedziesz do Stanow Zjednoczonych na kurs i i otrzymujesz za to certyfikaty.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomosc elektromechaniki
- Dobra znajmosc dzialania maszyn sterowanych CNC jest traktowana jako plus
- 3-5 lat doswiadczenia na podobnym stanowisku
- Potrafisz pracowac niezaleznie
- Wlasny samochod zeby dojezdzac do pracy
- Komunikatywny – zaawansowany angielski

Oferujemy

Stawka: +- 2500 euro brutto za miesiac (do uzgodnienia i w zaleznosci od doswiadczenia) + bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie wypadkowe.