Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji
Gdynia

Opis stanowiska

Jak wygląda praca u nas? Czym się będziesz zajmować?

  • Poznasz tajniki pracy w agencji rekrutacyjnej
  • Będziesz samodzielne prowadzić procesy rekrutacyjne (w tym prowadzić całą dokumentację i organizować spotkania z Kandydatami)
  • Poszerzysz swoje umiejętności interpersonalne
  • Zdobędziesz wiedzę z obszaru stanowisk w wielu branżach
  • Będziesz dokonywać selekcji i weryfikacji kandydatów
  • Nauczysz się jak budować relacje z Klientami

Wymagania

Jesteś idealnym Kandydatem/Kandydatką jeśli:

  • Jesteś pełen/pełna dobrej energii
  • Jesteś zaangażowany/zaangażowana
  • Nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów
  • Wiesz jak zarządzać swoim czasem
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Masz ukończone studia wyższe (ZZL, psychologia – mile widziane )
  • W stopniu komunikatywnym posługujesz się językiem angielskim

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Po pierwsze: przyjazną atmosferę pracy, w młodym zespole
  • Po drugie: samodzielne stanowisko – dużą swobodę w działaniu
  • Po trzecie: stabilne zatrudnienie
  • Po czwarte: pyszną kawę i świetną lokalizację biura – centrum Gdyni – niecałe 1,5km do plaży miejskiej