Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik Magazynu

Wrocław

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik Magazynu
Wrocław

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy oferującej rozwiązania logistyczne i transportowe na skalę światową, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Wrocławia, woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie magazynem o powierzchni kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych pod kątem operacyjnym i finansowym,
  • Optymalizację procesów logistycznych,
  • Tworzenie i korektę budżetu rocznego,
  • Zarządzanie środkami trwałymi i urządzeniami,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, dbałość o rozwój i motywację personelu,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo personelu i stosowanie zasad i przepisów BHP,
  • Współpracę z klientem i podwykonawcami w celu dostarczenia usług najwyższej jakości.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w logistyce magazynowej,
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu pracowników,
  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych,
  • Znajomość metodologii Lean i doświadczenia w prowadzeniu optymalizacji procesów przy jej wykorzystaniu,
  • Znajomość Systemu SAP,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka komunikatywność,
  • Posiadanie zdolności organizatorskich i przywódczych.

Oferujemy

  • Stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, owoce, karty podarunkowe, bilety wstępu na wydarzenia kulturalne itp.),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Przyjazna atmosfera w pracy w firmie będącej częścią międzynarodowej grupy.