Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Praca na weekendy - Salon Meblowy Deko

Warszawa

, DEKO

Praca na weekendy - Salon Meblowy Deko
Warszawa

Opis stanowiska

Meble ze skóry poszukuje
Sprzedawcy

PRACA w weekendy
* Sękocin Stary, al. Krakowska 110 (Salon firmowy) - sobota oraz niedziela od 10 do 18(dojazd również autobusem-to tylko 2 przystanki od Janek

oraz
Hostessy
*Plac handlowy Janki ul.Szwedzka 1
jako hostessa sobota 12-20 i niedziela 12-18 (dojazd również autobusem)

Obowiązki:
- obsługa klienta
lub
- rozdawanie ulotek i zapraszanie do sklepu (stoisko reklamowe)
-12zł/h na rękę

Wymagania

-obsługa klienta
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- zainteresowanie długofalową współpracą ze sklepem
- uczciwość
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- uśmiech, uśmiech, uśmiech :)

Oferujemy

FIRMA OFERUJE:
- miłą atmosferę w zgranym zespole
- wynagrodzenie 12zł/h na rękę
lub
10zł na rękę+premia od sprzedaży