Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Zatrudnię ekspedientów/ekspedientki oraz pracowników kuchni

Warszawa

, BIOWAY

Zatrudnię ekspedientów/ekspedientki oraz pracowników kuchni
Warszawa

Opis stanowiska

BIOWAY powstał z myślą o tych, dla których hasło "jesteś tym, co jesz" nie jest jedynie modnym sloganem, lecz cenną wskazówką do praktyki "wellness”, czyli dobrego życia.

Nowo otwierający się bar BIOWAY w Warszawie w galerii handlowej Blue City ogłasza nabór osób do obsługi klientów oraz pracy w kuchni.
Planowane otwarcie 15 czerwca 2015 r..

Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami BIOWAY
- obsługa gości
- dbałość o czystość lokalu oraz znajdującego się w nim sprzętu
- znajomość asortymentu BIOWAY

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- pracy zgodnie ze standardami BIOWAY
- dobrej organizacji pracy
- punktualności
- umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
- pozytywnego nastawienia i chęci do pracy
- mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
- pakiet szkoleń
- możliwość szybkiego awansu
- umowę o pracę
- pracę w trybie 8 godzinnym
- elastyczny grafik pracy
- podstawową stawkę wynagrodzenia + procent od utargu
- posiłki pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV