Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Koordynator działu logistyki / Krosno

Koordynator działu logistyki / Krosno
Rzeszów

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Aktualnie do centrali firmy Merkury Market w Krośnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator działu logistyki

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie działem logistyki

  • Budowanie i optymalizacja procesów logistycznych,

  • Nadzorowanie gospodarki magazynowej

  • Zarządzanie i koordynację prac zespołu,

  • Uzyskiwanie możliwie najlepszych wyników organizacyjnych i ekonomicznych,

  • Opracowanie, wdrażanie rozwiązań i procedur poprawiających skuteczność procesów logistycznych oraz handlowych,

  • Raportowanie wyników pracy zespołu.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki logistyczne,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Dyspozycyjność,

  • Dobrych zdolności komunikacyjnych,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolności analityczne.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szkolenie na danym stanowisku

  • Aktywny udział w rozwoju firmy,

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się na rynku firmie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca w centrali firmy (Krosno)