Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Firma ASM GROUP S.A. zatrudni hostessy

Warszawa

, ASM Group

Firma ASM GROUP S.A. zatrudni hostessy
Warszawa

Opis stanowiska

ASM GROUP S.A. specjalizuje się w kompleksowych usługach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, produkcja i dystrybucja materiałów POS, monitoring cen oraz wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów na rynek, to główny zakres usług jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji marketingowych full-service na rynku.

Hostessa
Miejsce wykonywania usług: WARSZAWA

Obecnie poszukujemy:
Hostess do pracy przy akcjach promocyjnych produktów naszych Klientów. Hostessy będą odpowiedzialne za prezentowanie i oferowanie produktów klientom i zachęcanie do ich zakupu.

Wymagania

Oczekiwania:
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Miła aparycja
• Dobrze rozwinięte umiejętności handlowe
• Książeczka sanepidu
• Zapał do pracy
• Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowa zlecenie
• Praca tylko i wyłącznie na terenie sklepu
• Stawka godzinowa
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie sprzedaży i obsługi klienta.

Zainteresowane osoby, które spełniają wymienione powyżej oczekiwania, prosimy o przysyłanie CV, w tytule maila prosimy podać nazwę miasta oraz Hostessa. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.