Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: MŁODSZY/SPEC/2019
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Kontakty ze studentami.
- Prowadzenie działań rekrutacyjnych na studia.
- Rekrutacja i obsługa kandydatów na studia: informowanie kandydatów o szczegółach oferty i procesie rekrutacji na studia drogą mailową, telefoniczną i bezpośrednio w biurze rekrutacji, przyjmowanie zgłoszeń na studia.
- Obsługa administracyjna procesu rekrutacyjnego – organizacja i archiwizacja dokumentów związanych z rekrutacją.
- Analiza efektywności procesu rekrutacji i raportowanie przebiegu do władz uczelni.
- Współpraca z innymi jednostkami Uczelni, wsparcie bieżących działań marketingowych.
- Prowadzenie kanałów mediów społecznościowych.

Wymagania

- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i interpersonalne.
- Kreatywność i samodzielność.
- Swoboda w formułowaniu myśli, umiejętność pisania i redagowania krótkich tekstów, dokładność i precyzyjność.
- Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobrą organizację własnej pracy, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.
- Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
- Zaangażowanie i silna motywacja do rozwoju w ramach Uczelni.

Oferujemy

- Zatrudnienie na postawie umowy o pracę na pełny etat.
- Pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy.
- Przyjazną atmosferę pracy.
- Dużą samodzielność w działaniach oraz udział w ciekawych projektach.