Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku MARKETINGOWIEC

Cała Polska

, Kamtro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma KAMTRO oferuje kompleksową obsługę diagnostyczną maszyn dla przemysłu lądowego. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt pomiarowy oraz wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem. Projektujemy i instalujemy dedykowane systemy pomiarowe dostosowane do potrzeb klienta.

MARKETINGOWIEC
Cała Polska

Opis stanowiska

    - Aktywna sprzedaż produktów i usług na powierzonym obszarze

    - Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, w tym wyjazdy do klientów na terenie całej Polski

    - Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

    - Współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia efektywności sprzedaży i optymalizacji procesów

    - Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

    - Doświadczeniem w sprzedaży

    - Umiejętnością odpowiedniej organizacji pracy

    - Konsekwencją i skutecznością w działaniu

    - Inicjatywą, cenimy ukierunkowanie na rezultat podejmowanych działań

    - Biegłą znajomością pakietu MS Office

    - Posiadać prawo jazdy Kat. B

    - Pozytywnym nastawieniem do pracy

    - Chęcią podnoszenia swoich kwalifikacji

    - Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży technicznej

Oferujemy

   - Możliwość rozwoju osobistego

   - Zdobycie doświadczenia branży technicznej w obrębie marketingowym

   - Atrakcyjny system motywacyjny

   - Pakiet indywidualnej opieki medycznej

   - Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

   - Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)