Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Flensburg
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka do Pana we Flensburg

Flensburg

, PonaCare
zakończona

Opiekunka do Pana we Flensburg
Flensburg

Opis stanowiska

Podopieczny

Pan 93 lat, 153cm, 53kg, porusza się za pomocą chodzika, cierpi na nadciśnienie, inkontynencję.

Bez wstawania nocnego, zamieszkanie w ładnej okolicy w domu jednorodzinnym, z pokojem dla opiekuna z mediami.

Wymagania

Komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego.

Oferujemy

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie

- Zus wyłącznie od średniej krajowej

- Karta EKUZ

- Formularz A1

- Wsparcie koordynatora

- Zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro