Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kierownik biura rachunkowego

Gdańsk

, Perfect Consulting

Kierownik biura rachunkowego
Gdańsk

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów
  • sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych, deklaracji podatkowych i innych dokumentów zgodnie z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi
  • kontakt z odpowiednimi instytucjami finansowymi
  • obsługa dokumentacji: ZUS, US, PFRON
  • wdrażanie usprawnień i procedur księgowo-finansowych
  • księgowanie bieżących dokumentów i faktur
  • kontakt z urzędami, biegłymi, audytorami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, bankowość),
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowego
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg handlowych, sporządzania sprawozdań finansowych, zeznań rocznych, sporządzania deklaracji podatkowych.
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów, będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programów Symfonia, Płatnik

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania unikalnych doświadczeń zawodowych
  • adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania - wynagrodzenie
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy