Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Puławy
    (24-100)

Praca na stanowisku Spawacz - Mig(135)/Mag(136)/Tig(141) Ślusarz WAKATY

Puławy

, Pośrednictwo Pracy

Spawacz - Mig(135)/Mag(136)/Tig(141) Ślusarz WAKATY
Puławy

Opis stanowiska

Pośrednictwo Pracy KRAZ 11582 to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz/Ślusarz

Miejsce pracy: Rostock - Niemcy

Zadania:
• spawanie zbiorników i urządzeń
• łączenie elementów ze stali i metalu za pomocą różnych procesów spawania
• spawanie ścian z blach i rur
• spawanie cienkich blach metalowych
• montaż kompleksowych systemów lub instalacji rurowych, zbiorników i urządzeń
• spawanie blach i elementów metalowych
• prace spawalnicze przy karoserii samochodów
• spawanie konstrukcji stalowych
• linie spawalnicze
• spawanie zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej
• spawanie rur mostów i rurociągów
• łączenie rur i elementów metalowych za pomocą spawania
• produkcja metalowych ram, struktur i rurociągów
• czytanie rysunków i planów montażu spawania
• przygotowywanie elementów konstrukcyjnych
• obróbka, docinanie, spawanie, szlifowanie elementów

Wymagania

Oczekiwania:
• min. wykształcenie średnie
• mile widziany dyplom szkoły zawodowej lub certyfikaty ukończenia kursów
• znajomość metod spawalniczych: Mig(135)/Mag(136)/Tig(141)
• doświadczenie w obróbce elementów konstrukcyjnych
• umiejętność precyzyjnej obróbki elementów ze stali
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• prawo jazdy kategorii B + mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
• motywacja do podjęcia pracy za granicą
• gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
• gotowość wyjazdu od zaraz
• elastyczność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
• wynagrodzenie zapewnione : od 10 - 12.80 eu. brutto plus 25 eu diety za przepracowany dzień
• umowa o pracę, na czas nieokreślony
• możliwość zakwaterowania
• opieka koordynatora na miejscu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."