Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Świdnica
    (58-100)

Praca na stanowisku Product Manager (Specjalista ds. Produktu)

Świdnica

, EUROBENT Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma Eurobent to prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją mat bentonitowych.
Jesteśmy na rynku od 2008 r. Dostarczamy nasz produkt do klientów na całym świecie.

Product Manager (Specjalista ds. Produktu)
Świdnica

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z technologią produkcji, laboratorium, działem handlowym, klientami i dostawcami surowców
  • Zbieranie informacji o potrzebach klientów
  • Generowanie pomysłów na nowe produkty
  • Wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • przewidywanie wad produktu i wypracowanie rozwiązań dla problemów
  • Badanie efektywności wdrożenia produktu
  • Analiza i kontrola produktów konkurencji
  • opieka i doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy,
  • uczestnictwo w imprezach targowych i seminariach,
  • nadzorowanie prac związanych z rozwojem produktu,
  • wspomaganie  spraw związanych z certyfikacją wyrobów,
  • współpracowanie z instytucjami badawczymi
  • poszukiwanie nowych dostawców materiałów
  • opracowywanie materiałów pomocniczych, informacyjnych, instalacyjnych itp.
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( mile widziane budowlane – inżynier budownictwa )
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • strategiczne myślenie, kreatywność, budowa dobrych relacji z ludźmi,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu geosyntetyków,
  • zdolność do samodzielnego działania, dyspozycyjność,
  • mile widziane 2-3 letni staż na budowie lub w firmie z branży geosyntetyków lub materiałów budowlanych.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • na początek umowa o pracę na czas próbny 3 miesiące,                                             następnie umowa o pracę na czas określony,
  • samodzielne stanowisko z młodym zespołem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kwartalny system premiowy
  • trzynasta pensja
  • system pracy jednozmianowej w godzinach 8:00 - 16:00.