Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku PRACOWNIK USŁUG CATERINGOWYCH

Gorzów Wielkopolski

, Metro-Gewert Organizacja Imprez

PRACOWNIK USŁUG CATERINGOWYCH

Opis stanowiska

Firma Metro-Gewert Organizacja Imprez specjalizująca się w organizacji eventów oraz świadczeniu usług cateringowych zatrudni osobę na stanowisko:
PRACOWNIK USŁUG CATERINGOWYCH.

Proponujemy pracę w atrakcyjnej branży usługowej w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie, realizację usług cateringowych oraz obsługę gości podczas organizowanych imprez.

Interesuje Cię stała praca lub możliwość dodatkowego zarobkowania? Posiadasz wykształcenie lub kursy z obsługi, gastronomiczne lub barmańskie?
TO JEST OFERTA DLA CIEBIE!

Nie zwlekaj i prześlij swoje CV.

Wymagania

Nasze oczekiwania to:
- aktywność, entuzjazm i optymizm w działaniu
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie
- dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista
- nienaganny wygląd
- badania do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997