Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (41-200)

Praca na stanowisku GL Senior Accountant

Sosnowiec

, SMART-HR
21 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR

JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

GL Senior Accountant
Sosnowiec

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Sosnowiec, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w prowadzeniu Księgi Głównej,
  • Przygotowanie raportów finansowych na potrzeby podmiotów wewnątrz grupy,
  • Zestawienie sald i obrotów Księgi Głównej, w tym weryfikacja poprawności zapisów,
  • Pomoc w przygotowaniu deklaracji podatkowych,
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych procedur księgowych i sprawozdawczych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i skrupulatność,
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi,
  • Szkolenia wstępne w zakresie systemu SAP, procesów, procedur, produktów,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu,
  • Elastyczny system czasu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realną ścieżkę kariery.