Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wołów
    (26-120)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji Środa Śląska od ok 3000zł / miesiąc

Wołów

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji Środa Śląska od ok 3000zł / miesiąc
Wołów

Opis stanowiska

- obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy,
- kontrolowanie zgodności parametrów z kartą technologiczną i instrukcjami kontrolnymi,
- kontrola jakości produktu,
- dbanie o czystość w miejscu pracy,
- utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

- dojazd do pracy we własnym zakresie,
- doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane,
- mile wdziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych,
- gotowość i dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym,
- gotowość do pracy w ciepłych warunkach,
- sumienność, komunikatywność, chęć rozwoju oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa godzinowa + liczne dodatki i premie),
- praca w systemie czterobrygadowym (4 dni pracujące, 2 dni wolnego) w godzinach
06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące),
- stabilne i długoterminowe zatrudnienie.