Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Kucharz

Cała Polska

, RDS Group Sp z oo

Kucharz
Cała Polska

Opis stanowiska

-    przygotowanie potraw zgodnie ze standardem restauracji
-    przygotowanie receptur
-    koordynowanie pracy zespołu

- Praca z kuchniami polską i włoską.

Wymagania

-    doświadczenie na podobnym stanowisku
-    pasja do gotowania
-    dyspozycyjność
-    samodzielność
-    aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy

Praca 2/2 czyli około 220 godzin
Praca na stałe i od już
Stawka 18 zł – 22 zł netto

Jesteśmy otwarci na współpracę z pracownikami z Ukrainy - w tym przypadku język polski komunikatywny i doświadczenie w Polsce!