Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Mszczonów
    (96-320)

Praca na stanowisku Zmianowy lider konfekcjonowania

Cała Polska

, RDS Group Sp z oo

Zmianowy lider konfekcjonowania
Cała Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Mszczonów.

Szkolenie grupy osób z zakresu konfekcjonowania (kompletowanie, sklejanie, pakowanie, etykietowanie, іtp.) produktów spozywczych ;
Nadzór procesu konfekcjonowania w zakresie poprawności wykonania (praca do instrukcji), wydajności;
Utrzymanie standardów, dyscypliny pracy grupy konfekcyjnej;
Wykonywanie prostych prac polegających na konfekcjonowaniu wyrobów spożywczych ;
Obsluga prostych urzadzen do pakowania, zgrzewania;
Dbanie o porzadek i czystost na stanowisku zgodnie ze ѕtаndаrdаmi ;
Raportowanie wyników.

Wymagania

Wymagania pracodawcy
1. Dla obcokrajowców-  Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
2. Dla obcokrajowców - Umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem w języku polskim
3. Umiejętność przekazywania informacji / szkolenia z zakresu prostych prac manualnych
4. Umiejetnost organizacji pracy
5. Predyspozycje przywódcze

Mozliwość pracy min. 5 m-c

Oferujemy

Rodzaj umowy : Umowa zlecenie
System czasu pracy: 1 m-c szkolenie stanowiskowe po 8 h dziennie, po miesiącu szkolenia 12 h dziennie, praca zmianowa
Dni pracy: od poniedziałku do piаtku, dodatkowo w miarę potrzeb weekendy

Stawka: W okresie 1 m-c szkolenia stanowiskowego 12,00 PLN netto/h (16,03 PLN brutto / h), po miesiącu 13,50 PLN netto/h (17,36 PLN brutto /h)
Zakwaterowanie: Bezpłatne, mieszkanie wraz ze współlokatorami, pokoje 2-6 osobowe w zależności od mieszkania, domu (mоzliwe łóżka piętrowe)