Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Świlcza
    (36-072)

Praca na stanowisku Recepcjonistka hotelowa

Świlcza

, GRH Polska

Recepcjonistka hotelowa
Świlcza

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Bieżąca obsługa gości hotelowych
• Dokonywanie rezerwacji, meldowanie gości i wydawanie kluczy
• Fakturowanie pobytów i raportowanie

Wymagania

Szukamy osoby, która:

• Ma doświadczenie jako Recepcjonistka hotelowa
• Posiada wykształcenie hotelarskie
• Potrafi obsługiwać system do rezerwacji hotelowych
• Jest dyspozycyjna do dwuzmianowej pracy w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00, włączając weekendy i święta
• Zna język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z zagranicznymi gośćmi

Jeśli jesteś gotowa na nowe doświadczenie zawodowe, prześlij swoje CV na: recepcjonistka.ertq.qncq@tbapply.pl

Oferujemy

Otrzymasz:

• Umowę o pracę na pełen etat
• Szkolenia związane z branżą hotelarską
• Zarobki w przedziale 2000-3000 zł brutto
• Możliwość pracy na nowoczesnym systemie
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużym ekskluzywnym hotelu