Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łańcut
    (37-100)

Praca na stanowisku Handlowiec - praca stacjonarna

Łańcut

, GRH Polska

Handlowiec - praca stacjonarna
Łańcut

Opis stanowiska

Firma zajmująca się hurtową sprzedażą produktów spożywczych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży B2B – praca stacjonarna

Miejsce pracy: Łańcut

Jakie zadania czekają Cię na tym stanowisku?

  • Pozyskiwanie Klientów B2B, rozwijanie Klientów istniejących, obsługa Klienta
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji handlowej takiej jak: oferty, zamówienia,
  • Badanie rynku konkurencji

Wymagania

A jakie stawiamy wymagania?

  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować ?

Możliwość rozwoju w zawodzie specjalisty ds. sprzedaży

Pracę w doświadczonym i zgranym zespole

A ponadto:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dogodne godziny pracy 8 – 16, praca od poniedziałku do piątku – weekend wolny
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Ciekawą i dynamiczną pracę z Klientem polskim oraz zagranicznym
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz