Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Zatrudnię specjalistę ds. obsługi klienta - PRACA BIUROWA

Szczecin

, Nova

Zatrudnię specjalistę ds. obsługi klienta - PRACA BIUROWA
Szczecin

Opis stanowiska

Szkoła policealna dla dorosłych zatrudni na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie sprzedażowe
- sumienność i zaangażowanie
- umiejętność szybkiego uczenia się
- komunikatywność
- dyspozycyjność w wybrane weekendy (soboty)
- wielozadaniowość

Oferujemy

Oferujemy
- pracę w sekretariacie szkoły w centrum Szczecina
- pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju
- pracę zmianową
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- motywujący system premii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.
Z wybranymi osobami skontaktujemy się osobiście.