Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-500)

Praca na stanowisku KIEROWCA KAT. C - ŁADOWACZ

KIEROWCA KAT. C - ŁADOWACZ
Chorzów

Opis stanowiska

Zadania jakie czekają na Ciebie na tym stanowisku:

  • Prowadzenie samochodów ciężarowych,
  • Kontrola stanu technicznego pojazdu,
  • Odbiór i załadunek odpadów,

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  •        Prawo jazdy kat. C,
  •        Mile widziane prawo jazdy kat. C + E,
  •        Karta kierowcy,
  •        Chęci do pracy i zaangażowanie,

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę od pracę,
  •  Pracę od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU od 6:00-14:00, 14:00-22:00 w okresie od listopada do marca dochodzą zmiany nocne 22:00-6:00 ( firma w tym okresie oferuje posiłki regeneracyjne dla pracowników),
  • Wynagrodzenie podstawowe 3500 zł brutto + premie,
  •  Atrakcyjne warunki socjalne,
  •  Możliwość nadgodzin w soboty.