Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku OPIEKUN MEDYCZNY

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

OPIEKUN MEDYCZNY
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: OPIEKUN/2018
Miejsce pracy: Niemcy
Rodzaj pracy: praca stała

Poszukujemy do stałej współpracy opiekunów medycznych w Domach Opieki  na terenie Niemiec.

Dysponujemy sprawdzonymi i pewnymi miejscami pracy na terenie Niemiec, zróżnicowanymi pod względem wymagań i zakresu obowiązków. Dla zagwarantowania najwyższego poziomu usług medycznych, ofertę kierujemy głównie do dyplomowanych pracowników służby zdrowia, chcących rozwijać sie w zawodzie. Nie oferujemy pracy tymczasowej tzw. „Zeitarbeit“.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wsparcie kadry lekarskiej oraz opieka medyczna  nad pacjentami, prawidłowe wdrażanie zleconych instrukcji dotyczących diagnostyki i terapii oraz ich dokumentowanie.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wymagane doświadczenie min. 1 rok (wykluczając opiekę w domach prywatnych!) nie wymagana szkoła medyczna.
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1 oraz silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji językowych.
- Gotowość do zamieszkania w Niemczech.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- Zdyscyplinowanie, poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
- Przygotowanie kandydata do rozmowy kwalifikacyjnej.
- Pomoc w negocjowaniu najlepszych warunków zatrudnienia.
- Umowa o prace na czas 1 roku, kolejna umowa na czas nieograniczony, bezpośrednio podpisana z Domem Opieki.
- Atrakcyjne wynagrodzenie 2.100 € +dodatki.
- Organizacja tymczasowego bądź stałego zakwaterowania.
- Możliwość bezpłatnego zakwaterowania.
- Możliwość dofinansowania kursów językowych B1 i B2 przez rząd niemiecki.
- Pomoc ze strony niemieckiego koordynatora w załatwieniu niezbędnych procedur administracyjnych.
- Stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem oraz pełne wsparcie z jego strony.