Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Prowadzący Punkt Sprzedaży

Olsztyn

, RUCH S.A.

Prowadzący Punkt Sprzedaży
Olsztyn

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do współpracy jako:

do kiosków/salonów prasowych zlokalizowanych na terenie Olsztyna.

Do Twoich głównych zadań należało będzie:
• sprzedaż i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
• budowanie grupy stałych Klientów
• dbanie o wizerunek punktu sprzedaży i prawidłową ekspozycję towaru
• obsługa kas fiskalnych
• dbanie o powierzone mienie.

Wymagania

Jeśli posiadasz:
• gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
• chęć podejmowania nowych wyzwań
• wysoką kulturę osobistą

Jeśli jesteś:
• komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty
• nastawiony na realizację celów
• zaangażowany w pracę
• rzetelny i dokładny
• uczciwy i odpowiedzialny

Oferujemy

Oferujemy Ci:
• współpracę na zasadzie Umowy Agencji Sprzedaży
• wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne uzależnione od wyników oraz premie jakościowe
• szkolenia i możliwość rozwoju

Kierownicy Sprzedaży i Specjaliści Spółki przygotują Państwa do pracy w punkcie sprzedaży i wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z prowadzeniem PSD. Po rozpoczęciu współpracy z Ruch S.A., Prowadzący Punkty Sprzedaży mają zapewnioną stałą opiekę Kierownika Sprzedaży.
Kandydatów zainteresowanych ofertą Ruch S.A. prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego.

W tytule wiadomości proszę wpisać „ Prowadzący Punkt Sprzedaży”. Bardzo prosimy również o określenie (w tytule maila) lokalizacji – miasta lub adresu konkretnego punktu sprzedaży RUCH S. A., którym są Państwo zainteresowani. Prosimy o dopisanie klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zg. z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r, nr 101, poz. 926 ze zm).”