Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku MAGAZYN - GDYNIA DĄBROWA

Gdynia

, Pomorska Platforma Pracy

MAGAZYN - GDYNIA DĄBROWA
Gdynia

Opis stanowiska

Przyjmiemy osoby do lekkiej pracy w magazynie pralni chemicznej. Miejsce pracy - Gdynia Dąbrowa.

Obowiązki:
• Układanie pościeli
• Sortowanie i składanie ręczników
• Pakowanie
• Foliowanie

Wymagania

Oczekujemy:
• Gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym 6-14, 14-22, 22-6
• Zaangażowania
• Chęci do pracy

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilną pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenia
• Po okresie próbnym umowę o pracę

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanym przez Pomorska Platforma Pracy Sp. z o