Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Oleśnica
    (56-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Kontraktowej

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Specjalista ds. Sprzedaży Kontraktowej
Oleśnica

Opis stanowiska

Business Bridge Group jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta mebli tapicerowanych i systemowych - kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Kontraktowej   Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku pracy:
  • pozyskiwanie nowych klientów na rynek branży HoReCa (hotele, restauracje)
  • ofertowanie,
  • przygotowywanie wycen,
  • koordynowanie procesu realizacji projektu począwszy od pozyskania kontraktu poprzez jego realizację aż do zakończenia.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wysokie umiejętności sprzedażowe,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (swobodna komunikacja z klientem zagranicznym),
  • umiejętnie planujesz swój czas pracy,
  • jesteś gotowy do podróży służbowych,
  • masz prawo jazdy kat. ’B’.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • odpowiedzialne zadania,
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia w dużej firmie.