Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny

Cała Polska

, RDS Group Sp z oo

Pracownik fizyczny
Cała Polska

Opis stanowiska

Pracownik do stoczni. Od 01-08-2

Obowiązki:

1. Myjka karcher;

2. Czyszczenie ręczne (ścierka, gąbka);

3. Mechaniczne szlifowanie (szlifierka pneumatyczna);

4. Ręczne szlifowanie (papier ścierny);

6. Czyszczenie tras;

7. Zwijanie węży;

8. Ręcznie malowane (wałek, pędzel);

9. Rozdanie puszek z farbą (na 20 litrów każda);

Wymagania

Mężczyźni do 45 lat.

Chęć do pracy

Oferujemy

Stawka: 13 zł na godzinę netto

Harmonogram: praca na dzienną zmianę 7:00-16/17:00 (kto zamierza więcej to mogą pracować w nocną zmianę)

W miesiącu co najmniej 180 godz., dla tych, którzy chcą zarobić są dodatkowe godziny .

Zakwaterowanie jest bezpłatne.

Dojazd do pracy organizuje pracodawca.

Początek pracy 01-08-2019!

Umowa udziału w spółce.

Ubezpieczenie od pracodawcy.

Podpisanie umowy w KRAKOWIE, i w kolejnym dniu autobus pracowniczy dowiezie do Gdańska