Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Szef działu handlowego

Szef działu handlowego
Gdynia

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży
  • Odpowiedzialność za ustalanie, realizację celów sprzedażowych i planów działań handlowych
  • Negocjowanie warunków handlowych współpracy i zawieranie umów
  • Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji
  • Optymalizacja procedur sprzedaży
  • Monitorowanie działań rynku i konkurencji
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych pracy działu
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Umiejętność zarządzania ludźmi praz planowania i organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego – B2
  • Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwości rozwoju swoich umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy