Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Jasienica
    (43-385)

Praca na stanowisku Technolog -tapicer

Jasienica

, Paged Meble SA

Technolog -tapicer
Jasienica

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie szablonów, modelowanie i wprowadzanie do produkcji pierwowzorów - mebli tapicerowanych

  • samodzielne tworzenie szablonu wyjściowego od podstaw (na papierze), modelowanie, oraz nanoszenie zmian w konstrukcjach

  • wykonywanie wykrojników i prototypów

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej (zestawienia materiałowe, rysunki techniczne elementów)

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość technologii produkcji mebli tapicerowanych

  • Zdolność kreatywnego myślenia i zmysł estetyczny

  • Znajomość zasad rysunku technicznego

  • Mile widziana znajomość systemu komputerowego do przygotowania produkcji

  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Zdolność do efektywnej komunikacji w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole w stabilnej firmie z długoletnimi tradycjami

  • Pewne i stabilne zatrudnienie oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy