Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kassel
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta Niemcy - Niemiecka umowa

Opis działalności firmy

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmąo ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta Niemcy - Niemiecka umowa
Kassel

Opis stanowiska

Pośrednictwo Pracy Soberka jest firmą która specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla zagranicznych przedsiębiorstw z długoletnim doświadczeniem. Naszym kandydatów zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę zawartą z zagranicznym pracodawcą. Dzięki nam i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych pracowników. Dołącz do grona wielu kolegów i koleżanek, którzy skorzystali z naszej oferty.

Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Kassel

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych w przychodni rehabilitacyjnej
  • praca od poniedziałku do piątku

Wymagania

  •          komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  •          wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii
  •          min. 2 letnie doświadczenie
  •          prawo jazdy kat. B
  •          rzetelność, dobra organizacja pracy, miłe usposobienie

Oferujemy

  •          umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  •          legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie na warunkach niemieckich
  •          atrakcyjne wynagrodzenie 15 € brutto/h
  •          pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  •          możliwość ukończenia dodatkowego kursu języka niemieckiego (opłacony przez pracodawcę)
  •          możliwość skorzystania z kursu masażu, drenażu limfatycznego (opłacony przez pracodawcę)
  •          zwrot kosztów przejazdu
  •          24 dni płatnego urlopu w pierwszych 3 latach pracy– w kolejnych, okres ten wzrasta systematycznie aż do 30 dni w roku
  •          możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  •          pomoc w uzyskaniu nostryfikacji ( uznaniu polskiego wykształcenia) na terenie Niemiec