Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Elekryk - elektromechanik

Rzeszów

, GRH Polska
11 dni do końca

Elekryk - elektromechanik
Rzeszów

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998) dla swojego Klienta - prężnie rozwijającej się polskiej firmy, mającej swoją siedzibę w Łące poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektryka
Miejsce pracy : Łąka

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Dokonywanie przeglądów maszyn
  • Analiza i zapobieganie awariom
  • Wykonywanie przyłączu urządzeń do sieci zasilającej

Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1KW
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • Mile widziana znajomość automatyki
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię motywacyjną
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Szkolenie, wdrożenie do zakresu obowiązków
  • Dofinansowanie do stołówki zakładowej - koszt obiadu 5 zł
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV