Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityk Finansowy

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Analityk Finansowy
Warszawa

Opis stanowiska

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego,realizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

DlanaszegoKlienta– międzynarodowej firmy, będącej liderem w zakresie świadczenia usługi finansowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie miesięcznych sprawozdań i informacji, raportów, komentarzy, bilansów dla podmiotów polskich i podmiotów z grupy,
  • Kontrolę i weryfikację alokacji kosztów,
  • Ścisłą współpracę z zespołem księgowym oraz brytyjskim zespołem finansowym,
  • Wsparcie w przygotowaniu budżetów i prognoz,
  • Aktywny udział w ulepszaniu procesów.

Wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe w dziale finansowym lub dziale księgowości,
  • Doświadczenie w pracy w firmie zajmującej się audytem przedsiębiorstw będzie mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Zdolności matematyczne, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły i jakość wykonywanej pracy,
  • Zorientowanie na obsługę klientów na najwyższym poziomie,
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli,
  • Dużym atutem będzie posiadanie kwalifikacji zawodowych ACCA/CIMA lub zdobywanie takich kwalifikacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem benefitów pozapłacowych(m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, świeże owoce, prezenty świąteczne i inne),
  • Komfortowe warunki pracy w biurze zlokalizowanym w centrum stolicy,
  • Pozytywną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole ekspertów realizujących ciekawe projekty,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.