Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Mielec
    (39-300)

Praca na stanowisku Projektant stolarki PCV

Mielec

, GRH Polska

Projektant stolarki PCV
Mielec

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, producenta okien i drzwi, poszukujemy:

Projektanta stolarki PCV

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Rudna Mała)

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej i rysunkowej
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów: STOLCAD, AUTOCAD

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku