Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Żywiec
    (34-300)

Praca na stanowisku Kierowca

Żywiec

, AA Eurorecruitment

Kierowca
Żywiec

Opis stanowiska

gencja Rekrutacyjna AA Euro Recruitment poszukuje do pracy Kierowcy przy budowie drogi ekspresowej w Żywcu

Wymagania

wymagana karta kierowcy
kurs na przewóz rzeczy
badania psychologiczne

Oferujemy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)