Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Nidzica
    (13-100)

Praca na stanowisku Automatyk

Nidzica

, Perfect Consulting

Automatyk
Nidzica

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej,
  • Opracowywanie koncepcji nowych maszyn i urządzeń,
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn,
  • Konserwacja, przeglądy i modernizacja, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem,
  • Raportowanie zaistniałych awarii oraz potrzeb korekcyjnych, analiza ich przyczyn,
  • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i ochrony środowiska,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie serwisu oraz utrzymania maszyn.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, Elektryka, Automatyka i Robotyka, Budowa Maszyn, Mechatronika
  • Doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu obiektów automatyki przemysłowej – co najmniej 2 lata,
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki,
  • Uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji, powyżej 1kV
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących elektrotechniki, automatyki przemysłowej i pneumatyki,
  • Znajomość programowania i urządzeń Siemens, Allen-Bradley,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną podczas  montażu i konfiguracji sprzętowej układów sterowania,
  • Znajomość układów elektrycznych pozwalająca na  swobodną pracę z maszynami,
  • Znajomość języka angielskiego (rozumienie dokumentacji technicznej),
  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.