Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kobiór
    (43-210)

Praca na stanowisku Kucharz - Kobiór

Kobiór

, Karczma Tatrzańska

Kucharz - Kobiór
Kobiór

Opis stanowiska

U progu gór, choć na Górnym Śląsku... W małym Kobiórze, ale dogodnie położona... Wykwintna restauracja, ale w drewnianej chacie. Taka właśnie jest Karczma Tatrzańska. To tutaj tradycja miesza się z nowoczesnością. Tradycyjna kuchnia góralska i śląska przyprawiona jest odrobiną nowoczesności i stylu. To tu znakomici kucharze oraz profesjonalny personel wkładają serce w to co robią, by każdy Gość poczuł się wyjątkowo.

Dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

Jeżeli:
- gotowanie to Twoja pasja
- jesteś miłośnikiem smacznej kuchni
- cenisz sobie pracę w przyjaznej atmosferze
- posiadasz umiejętności kulinarne
- Twoim atutem jest zorganizowanie
- masz wykształcenie gastronomiczne

Kucharz
Miejsce pracy:
Kobiór

Oferujemy

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę dla Pośrednictwa Finansowego KREDYTY-Chwilówki" Sp. z o.o na archiwizację i wykorzystywanie w przyszłych procesach
rekrutacyjnych danych z moich dokumentów aplikacyjnych, dla potrzeb związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi "

Informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY-Chwilówki" Sp.z o.o z siedzibą w Tychach (43-100) przy ul. Fabrycznej 12. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wykorzystania dla potrzeb rekrutacji wewnętrznych w Spółce. Dane osobowe mogą być udostęp-nione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie prawa Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.