Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku LABORANT

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

LABORANT
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:   LABORANT

Nr ref.: LABORANT/BOGUMIŁÓW/2019
Miejsce pracy: Bogumiłów
Rodzaj pracy: praca stała
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest zapewnienie właściwej kontroli procesów technologicznych, a także udział w rozwoju nowych produktów i procesów.    Zadania na w/w stanowisku:
- Śledzenie określonych planów kontroli procesów technologicznych, z uwzględnieniem materiałów i wyrobów przy użyciu odpowiednich metod badawczych.
- Prawidłowe rejestrowanie wszystkich kontroli i informowanie o wszelkich występujących przerwach według określonych procedur.
- Śledzenie procesu zarządzania niezgodnościami, w razie potrzeby wszystkimi rekordami.
- Współpraca z działem produkcji i aktywne dzielenie się wynikami kontroli dającymi możliwość dostosowania odpowiednio procesu produkcyjnego.
- Przestrzeganie wszystkich obowiązujących procedur i instrukcji dotyczących wszystkich obszarów, takich jak jakość, zdrowie i bezpieczeństwo, ochrona środowiska, administracja, itp.
- Ciągłe doskonalenie kontroli procesów biorąc pod uwagę jakość, wydajność, bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Przekazywanie sugestii i wdrażanie zmian w kontroli procesu dla jego poprawy.
- Dbałość o dobry poziom bezpieczeństwa i jakości urządzeń i instalacji, w laboratorium w tym okresowych kalibracji sprzętu.
- Wsparcie pozostałych działów na etapie tworzenia i uruchomiania zakładu produkcyjnego.
- Przeprowadzanie analiz z wiązanych z nowymi produktami i procesami w ramach działalności działu Badań i Rozwoju.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (chemiczne lub pokrewne).
- Doświadczenie w pracy w laboratorium min. 1 rok.
- Znajomość podstawowych zasad i technik laboratoryjnych.
- Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno – pomiarowych.
- Umiejętność wykonywania analiz chemicznych.
- Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz rekomendowania rozwiązań.
- Znajomość języka angielskiego/niemieckiego – dodatkowy atut.
- Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz pakietu MS Office.
- Prawo jazdy kat. B.
- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
- Dobra organizacja pracy własnej.
- Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Początkowo zatrudnienie na okres 4 m-cy za pośrednictwem Agencji Pracy, nastepnie zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.
- Wsparcie merytoryczne i niezbędne narzędzia pracy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie – pensja zasadnicza 3600 zł brutto + premie.
- Dopłata za dojazd !

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.