Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Schijndel
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Zbieranie zamówień / pakowanie skarpetek (Schijndel, Holandia)

Opis działalności firmy

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Zbieranie zamówień / pakowanie skarpetek (Schijndel, Holandia)
Schijndel

Opis stanowiska

Dla firmy, zajmującej się produkcją oraz dystrybucją produktów odzieżowych z siedzibą w Schijndel (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy.

• Przygotowywanie zamówień do wysyłki (odzież typu: skarpety, rajstopy, kapcie itp.)
• Pakowanie produktów
• Inne prace magazynowe z tym związane
• Praca na 1-wszą zmianę
• Praca DO PRZYUCZENIA

Wymagania

• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 9, 94 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe. NIE MA STAWEK WIEKOWYCH
• Zatrudnienie na dłuższy okres czasu - holenderska umowa o pracę
• Praca w miłej atmosferze w firmie z doskonałą pozycją rynkową
• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Cotygodniowe wynagrodzenie
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania / w pełni wyposażone, w tej samej miejscowości w której wykonuje się pracę)
• Możliwość korzystania z roweru na dojazdy do pracy (ok. 3-4 km)