Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Brzozów
    (36-200)

Praca na stanowisku Pracownik działu reklamy / Krosno

Pracownik działu reklamy / Krosno
Brzozów

Opis stanowiska

Dołącz do nas jako:

Pracownik działu reklamy
Miejsce pracy: Krosno

Obowiązki:

Realizacja bieżących zadań związanych ze stanem technicznym reklam zewnętrznych i bilbordów

Kontakt z klientem oraz negocjacje warunków najmu

Pozyskiwanie nowych miejsc reklamowych

Dbanie o wizerunek firmy i jej produktów na rynku;

Współpraca z firmami zewnętrznymi, instytucjami, urzędami

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
Umiejętności planowania i przewidywania
Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
Łatwości w uczeniu się i przyswajaniu wiedzy
Umiejętności pracy w zespole
Komunikatywność
Dobra organizacja pracy

Prawo jazdy kat B

Gotowość do pracy w terenie

Oferujemy

- umowa o prace

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy