Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Junior Accountant

Kraków

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Junior Accountant
Kraków

Opis stanowiska

SMART – HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy handlowej z branży surowców, działającej na globalnych rynkach i giełdach, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Księgowanie dokumentów finansowych,
  • Wykonywania operacji bankowych i nadzorowanie transakcji brokerskich,
  • Udział w rozliczeniach kwartalnych,
  • Wsparcie zarządu firmy poprzez przygotowanie sprawozdań, analiz i raportów,
  • Wsparcie  w pozostałych pracach księgowych i finansowych oraz wykonywanie innych zadań związanych z obsługą księgową firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowego (licencjat/magister) lub w trakcie studiów,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomości MS Excel,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, elastyczność, samodzielności oraz gotowości do rozwoju zawodowego,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowości będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i nowoczesne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.