Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-081)

Praca na stanowisku Pomocnik Drukarza

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Pomocnik Drukarza
Katowice

Opis stanowiska

  • Prace pomocnicze w drukarni,
  • Przygotowanie materiałów i papieru do druku, naświetlanie matryc,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • Chęci do pracy i zaangażowania,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie pracy w drukarni będą mile widziane ale nie są obowiązkowo wymagane.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i rozwój oraz miłą atmosferę pracy.