Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Pracownik punktu gastronomicznego – POMOC KUCHENNA

Żory

, GRH Polska

Pracownik punktu gastronomicznego – POMOC KUCHENNA
Żory

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Pomoc kuchenna – Punkt gastronomiczny

Miejsce pracy: Mop Rowień – Zachód

Zadania na stanowisku:

* Przygotowywanie i wydawanie posiłków

* Utrzymywanie czystości

Wymagania

* Posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską

Oferujemy

* Umowa o pracę – szukamy kogoś do stałej współpracy
* Wynagrodzenie 2950 – 3400 zł brutto + premia

* Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 6:00 – 24:00