Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Asystentka

Asystentka
Gdynia

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, chcesz poznać tajniki pracy w HR - aplikuj już dzisiaj.

Twoje główne zadania będą polegać na koordynacji działań administracyjnych poprzez:

  • Zapewnienie właściwego i efektywnego funkcjonowania biura
  • Współpracę z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami (m.in. z biurem rachunkowym)
  • Przygotowywanie umów i dokumentów (faktury, raporty, sprawozdania, prezentacje)
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji
  • Administracyjne wsparcie biura
  • Organizację i koordynację spotkań

Wymagania

Jeśli jesteś osobą otwartą i komunikatywną, na pewno odnajdziesz się w naszym zespole.

Oprócz tego idealny kandydat to taki, który:

  • Posiada wyższe wykształcenie (administracja, zarządzanie)
  • Posiada 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zna język angielski na poziomie komunikatywnym – mile widziane
  • Bardzo dobrze radzi sobie w środowisku pakietu MS Office
  • Posiada wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne
  • Jest nastawiony na realizację celów i skuteczność w działaniu
  • Wykazuje się samodzielnością i kreatywnością
  • Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Po pierwsze: przyjazną atmosferę pracy, w młodym zespole
  • Po drugie: samodzielne stanowisko – dużą swobodę w działaniu
  • Po trzecie: stabilne zatrudnienie
  • Po czwarte: pyszną kawę i świetną lokalizację biura – centrum Gdyni – niecałe 1,5km do plaży miejskiej
  • Po piąte: możliwość uczestniczenia w projektach HR