Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Medyczny - Kardiologia

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przedstawiciel Medyczny - Kardiologia
Katowice

Opis stanowiska

  • Promocja produktów na podległym terenie,
  • Realizacja przyjętych planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku,
  • Praca zgodnie z przyjętymi procedurami w zakresie monitorowania sytuacji rynkowej, planowanie i realizacja działań promocyjnych, realizacji budżetu oraz raportowanie.

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej, w tym co najmniej rocznego doświadczenia w sprzedaży produktów w zakresie kardiologii,
  • Motywacja do pracy, zaangażowanie i osiągania wyznaczonych celów,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji oraz pozyskiwania nowych klientów,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stałej pensji i premii której wysokość uzależniona jest od osiąganych wyników, niezbędne narzędzia pracy, szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej producentem rozpoznawalnej marki suplementów diety,
  • Przyjazną atmosferę pracy.