Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Alpy
    (Francja)

Praca na stanowisku Poszukujemy pracowników budowlanych - Francja

Opis działalności firmy

Praca tymczasowa stanowi specyficzną formę zatrudnienia. Łączy ona w sobie trzy podmioty: pracownika, pracodawcy użytkownika oraz agencję pośrednictwa pracy.
Pracownik formalnie zatrudniony jest przez naszą agencję, a swoje obowiązki wykonuje na rzecz pracodawcy użytkownika.

Poszukujemy pracowników budowlanych - Francja
Alpy

Opis stanowiska

Miejsce pracy : południowa część Francji

KOGO SZUKAMY:

  •          Monter płyt gk
  •          Malarz
  •          Monter stolarki drewnianej
  •          Pracownik ogólnobudowlany

Wymagania

Poszukujemy osób doświadczonych w branży budowlanej

Oferujemy

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

  •          Otrzymujesz WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE od 2200 do  2550 euro na rękę!
  •          Stawka 10,50 – 12 euro brutto /h

 po 35h do 43h płatne +25% nadgodziny
 po 43h do 50h płatne  +50% nadgodziny

  •          Pracujesz min. 50 h w tygodniu,
  •          Przysługuje Ci DIETA w wysokości 9.70 euro brutto za przepracowany roboczodzień,
  •          Otrzymujesz dodatkowo premie uznaniowe 100-300 euro miesięcznie za zaangażowanie w pracy,
  •          PŁACIMY NA CZAS – sprawdź opinie o nas w internecie,
  •          Zapewniamy w pełni darmowe zakwaterowanie na terenie Francji,
  •          Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ,
  •          Brak planów zjazdowych – Wracasz do rodziny wedle potrzeby
  •          Zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia – Ty decydujesz co chcesz otrzymać.
  •          Składki ZUS płacone od średniej krajowej  - większe składki emerytalne,
  •          Gwarantujemy pełen zwrot za wykonane badania lekarskie,
  •          Zapewniamy częściowy zwrot kosztów podróży,
  •          Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
  •          Zaopiekuje się Tobą nasz zespół  w Polsce i koordynator we Francji – w przypadku braku znajomości języka, będziesz mógł swobodnie się skontaktować i rozwiązać bieżące sprawy.