Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku Pracownik produkcyjny

Bielany Wrocławskie

, Business Bridge Group Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Pracownik produkcyjny

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • monitorowanie jakości wytwarzanych elementów,

  • aktualizacja oraz czuwanie nad poprawnością dokumentacji technicznej,

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego,

  • respektowanie zasad BHP.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • szukasz stabilnego zatrudnienia,

  • jesteś sumienny i dokładny,

  • nie jest Ci obca praca na produkcji,

  • posiadasz wykształcenie minimum zawodowe,

  • obsługa maszyn i urządzeń od strony technicznej oraz uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę,

  • system jednozmianowy pracy,

  • premie po pozytywnym przejściu okresu próbnego,

  • współudział w tworzeniu nowego projektu inwestycyjnego,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • szansę na rozwój zawodowy.