Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku KUCHARZ VIP

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

KUCHARZ VIP
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – właściciela firmy, będącej liderem w swojej branży - osoby do pracy na stanowisku:

KUCHARZ VIP

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z zaleceniami opracowanymi przez dietetyka,
  • robienie zakupów,
  • serwowanie śniadań, pakowanie posiłków na resztę dnia.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz udokumentowane doświadczenie w pracy kucharza w restauracjach,
  • masz dobry zmysł smaku, zapachu,
  • jesteś osobą lojalną i rzetelną,
  • jesteś dyspozycyjny.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie Klient oferuje:

  • pracę przez ok. 3 godziny dziennie w godzinach porannych od Pon. do Pt.,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 3500 PLN netto),
  • stabilne warunki zatrudnienia.