Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Operator maszyn CNC (Tokarki , Frezarki)

Rzeszów

, GRH Polska

Operator maszyn CNC (Tokarki , Frezarki)
Rzeszów

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Twoje obowiązki:

• Obsługa 2- i 3-osiowych tokarek i frezarek oraz zapewnienie ciągłości ich pracy

• Wykonywanie pomiarów detali za pomocą narzędzi pomiarowych

• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Dbanie o stan techniczny maszyn i porządek w miejscu pracy

Wymagania

• Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
• Umiejętności czytania rysunków technicznych oraz obsługi narzędzi pomiarowych

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę zlecenie przez okres 3 miesięcy, później możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 14:30 / 14:30 – 22:30

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

• Nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy, przygotowany pod produkcję indywidualną, jednostkową jak i seryjną
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dużej firmie, z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej