Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Łańcut
    (37-100)

Praca na stanowisku Praca na stacji paliw - Um. o pracę - Stabilne zatrudnienie

Łańcut

, GRH Polska

Praca na stacji paliw - Um. o pracę - Stabilne zatrudnienie
Łańcut

Opis stanowiska

• Tankowanie paliwa do samochodów
• Pomoc w obsłudze bezdotykowej myjni samochodowej
• Profesjonalna obsługa klientów
• Przedstawianie aktualnych ofert i promocji oraz aktywna sprzedaż produktów

Wymagania

Jesteś dyspozycyjny do pracy na 3 zmiany, w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00, również w święta i weekendy
• Potrafisz obsługiwać kasę fiskalną i terminal płatniczy
• Lubisz kontakt z ludźmi i/lub masz doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

• Wynagrodzenie podstawowe oraz premię sprzedażową do 200%
• Umowę o pracę na pełny etat
• Stabilne zatrudnienie - szukamy osób na stałe